Zamówienia realizujemy po wpłacie w systemie dotpay lub po wyborze przesyłki za pobraniem w formularzu opcji dostawy.

System dotpay umożliwia wykonanie płatności:

  • natychmiastowych bezpośrednio z systemu internetowego Państwa banku,
  • tradycyjnym przelewem, przekazem pocztowym,
  • kartą.

Jeżeli chcecie Państwo wykonać przelew samodzielnie na konto, prosimy wybrać opcję płatności: "zwykły przelew". Numer konta wraz z indywidualnym kodem transakcji pojawi się po uzupełnieniu szczegółów dostawy. Przelew można wykonać zarówno gotówką "w okienku" jak i w banku.

Wpłata bezpośrednio poprzez system Państwa banku zapewnia natychmiastowe potwierdzenie przyjęcia wpłaty 24 godziny na dobę. W przypadku "zwykłego przelewu" czas oczekiwania na potwierdzenie jest analogiczny do czasu realizacji przelewu, zazwyczaj jest to najbliższy dzień roboczy.

Wpłata "w okienku" może się wiązać z kilkudniowym oczekiwaniem na potwierdzenie przyjęcia płatności.

Nie dostałem numeru konta, nie korzystam z dotpay - co mam robić?


niestety nie przyjmujemy płatności bezpośrednio na konto, poza systemem PayU. Jedynym możliwym odstępstwem od tej zasady jest płatność przy odbiorze w dwóch przypadkach:

  • przesyłka za pobraniem,
  • odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo odmówienia wysyłki za pobraniem w przypadku gdy dane klienta budzą wątpliwości.

W przypadku gdy Kupujący z własnej winy nie odbierze przesyłki za pobraniem (co skutkuje zwrotem do nadawcy), Kupujący zobowiązany jest pokryć koszty przesyłki w obie strony.

Dostawa

Odbiór osobisty - do umówienia indywidualnie pod nr. tel. 513-34-44-77 na terenie Gdańsk - JASIEŃ 

Koszt wysyłki jest stały niezależnie od ilości zamówionych przedmiotów z oferty Idealnych Prezentów - o ile wszystkie zakupione przedmioty mają wspólny cennik dostawy. W przypadku niejasności prosimy o kontakt przed zakupem.

Przesyłka kurierska powinna być na miejscu w ciągu 3 dni roboczych.

Reklamacje

Prosimy sprawdzić stan przesyłki w obecności kuriera lub listonosza. W przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie jedynie protokół szkody podpisany przez pracownika poczty lub firmy kurierskiej jest podstawą do uznania reklamacji. Nie uznajemy reklamacji zgłoszonych po upływie 5 dni  od otrzymania przesyłki (obowiązuje data na potwierdzeniu odbioru u kuriera lub na poczcie). W przypadku gdy paczka została odebrana przez członka rodziny, powinien on także odpakować paczkę przy kurierze.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.